Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Beletrie > Komiksy >

George R.R. Martin: Hra o trůny 3

George R.R. Martin: Hra o trůny 3

Cena produktu George R.R. Martin: Hra o trůny 3 není známa.

 

Popis produktu George R.R. Martin: Hra o trůny 3: Lord Eddard Stark,pobočník krále Roberta Baratheona, je v Králově přístavišti obklopen nepřáteli. Někteří z nich, jako královna Cersei, ser Jaime Lannister a jeho sestra, své nepřátelství neskrýva... > více informací


George R.R. Martin: Hra o trůny 3 - popis

nahoru

Lord Eddard Stark,pobočník krále Roberta Baratheona, je v Králově přístavišti obklopen nepřáteli. Někteří z nich, jako královna Cersei, ser Jaime Lannister a jeho sestra, své nepřátelství neskrývají, jiní se krčí ve stínech a další nosí na tváři masku přátelství. Všichni jsou však smrtelně nebezpeční. Nepřátelství mezi Eddardem a sourozenci Lannisterovými není jediným zdrojem třenic mezi těmito dvěma mocnými rody. Tyrion Lannister, trpaslík, jehož znetvořené tělo skrývá mozek génia, se teprve nedávno osvobodil ze zajetí Eddardovy ženy, lady Catelyn Stark, která ho obvinila z pokusu o vraždu jejího mladšího syna Brandona, a jeho neklidná mysl touží po pomstě. Daleko na severu podniká bastard Jon Sníh, nově přijatý do Noční hlídky, první nejisté krůčky k osudu podivnějšímu, než sám tuší – osudu, který ho vystaví nepředstavitelným hrůzám přebývajícím za okrajem světa. A zatímco Daenerys Targaryen za Úzkým mořem čeká se svým manželem, velkým dothrackým khalem Drogem, syna, který si podle proroctví podrobí svět, její vlastní osud nabere nečekaný směr.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu George R.R. Martin: Hra o trůny 3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Literatura světová nebo Romány, Humor - beletrie, Detektivky.

Nejlevnější George R.R. Martin: Hra o trůny 3 akční ceny - Levné George R.R. Martin: Hra o trůny 3

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější George R.R. Martin: Hra o trůny 3 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější George R.R. Martin: Hra o trůny 3 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Komiksy.